Акрил (оргскло)

Переваги використання акрилу від Arcos Group

Колір з часом не змінюється
У 5 разів міцніше скла
В 2.5 рази легше ніж скло
Стійкий до впливу вологи
Властивості електроізоляції
Підлягає
утилізації

Потрібна допомога з вибором акрилу?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати необхідний матеріал

Що таке акрил (оргскло)?

Оргскло (органічне скло, акрил) - це матеріал, виготовлений методом синтезу з акрилових смол. Його основні особливості - висока прозорість і пластичність. Саме вони вплинули на популяризацію матеріалу і різноманітність сфер його застосування.

Наша компанія пропонує:
  • купити оргскло оптом, дрібним оптом і в роздріб в будь-якому місті України;
  • замовити будь-який вид роботи по матеріалу: гравірування, фарбування, фрезерування та ін .;
  • отримати консультацію з питань: сфера застосування, вибір, монтаж, експлуатація;
  • придбати популярні види органічного скла, а також матеріал зі спеціальними характеристиками: кольорове оргскло.
Акрил (оргскло) фото

Види акрилу (оргскла)

Екструдироване оргскло
Даний вид матеріалу виготовляється на екструзійних лініях. Особливість його виготовлення в безперервності процесу. Причому, в екструдер подається вже готову сировину, а далі відбувається його формування. Зважаючи на наявність слабких молекулярних зв'язків, екструзійне оргскло використовується для виготовлення виробів простої форми.

До переваг можна віднести: мінімальні допуски, можливість виготовити листи малої товщини (від 1 мм) і значної довжини, різноманітна товщина листів, висока здатність до склеювання, більш низька температура формування (до 150 С), мінімальні зусилля при формуванні.
Безперервність технології виготовлення обумовлює необхідність виготовлення великих партій матеріалу.

Лите оргскло
Твердий матеріал, що відрізняється більш міцними молекулярними зв'язками, що повідомляє йому більш високі, в порівнянні з екструзійних, властивості: оптичну прозорість, високу ударну міцність, термічну стійкість, більш гладку поверхню, опір до появи мікротріщин, можливість полірування і формування, можливість повторного використання ( переформування). Крім цього матеріал відрізняє: широкий діапазон товщини, проте разнотолщинность литого оргскла досягає 30% і менша усадка в процесі нагрівання (2%).

Світлорозсіювальне оргскло
Блочне органічне скло - універсальний пластик, для виготовлення об'ємних і плоских виробів різного призначення, особливо прозоре і товсте оргскло. Блочне або литьевое органічне скло через своїх унікальних властивостей, отримало велике поширення в багатьох сферах застосування, від побуту до будівництва і авіації. Йому майже немає альтернативи в публічних місцях: аквапарках і океанаріумі; виготовлення деталей в багатьох сферах (медицина, харчова промисловість, авіа- і автобудування).

Унікальні властивості матеріалу

Склад і технологія виробництва повідомляють оргскла такі унікальні властивості:
  • відмінна прозорість. Показник світлопропускання досягає 93%, що більше, ніж у інших полімерних листів. З урахуванням того, що цей показник залишається незмінним протягом усього часу експлуатації, оргскло - є ідеальним матеріалів для використання в світлових конструкціях і при склінні;
  • здатність пропускати УФ-випромінювання. При цьому фізичні характеристики самого матеріалу залишаються незмінними. Ця здатність листа носить назву «стійкість до старіння»;
  • малу вагу. Спрощує процес транспортування і монтажу матеріалу. У поєднанні зі здатністю пропускати світло, це властивість викликало широке використання оргскла в авіації;
  • пластичність. Властивість, яка обумовлює здатність органічного скла купувати будь-яку форму при нагріванні і зберігати її після охолодження. При цьому допустима повторна формування литого оргскла.