Литий акрил (оргскло)

Литий акрил (оргскло)
Переваги:
  • ідеально прозорі торці;
  • стійкість до УФ випромінювання;
  • легкість механічної і термічної обробки;
  • чудову якість глянцевому поверхні;
  • відмінні оптичні властивості.
Колір: будь-який
Розмір листа: 2050х3050 мм
Товщина: від 3 мм до 25 мм

Ціна: від 970 грн за м²

Замовити в 1 клік

Переваги використання акрилу від Arcos Group

Колір з часом не змінюється
У 5 разів міцніше скла
В 2.5 рази легше ніж скло
Стійкий до впливу вологи
Властивості електроізоляції
Підлягає
утилізації

Потрібна допомога з вибором акрилу?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати необхідний матеріал

Що таке литий акрил (оргскло)?

Литий акрил - це форма акрилового матеріалу, яка виробляється шляхом змішування рідких акрилових інгредієнтів в формах. Литий акрил - це однорідний матеріал, що володіє еквівалентними властивостями у всіх напрямках. В процесі виробництва рідкі інгредієнти закачуються в форму з скляних пластин. Потім цвіль занурюють в теплу воду. Тут відбувається процес полімеризації.


Литий акрил більш хімічно стійкий у порівнянні з екструдованими акриловими матеріалами. Коли лазерна різка завершена, на краях литого акрилового листа немає задирок. Це означає, що це дає відполіровані краю. Литий акрил доступний в широкому асортименті кольорів (забарвлений з використанням пігментів).


При термоформуванні литого акрилу колір матеріалу може змінюватися (термоформування - це процес, при якому пластиковий лист нагрівають до потрібної температури і формують у формі і обрізають до бажаного розміру). Наприклад, матові пофарбовані поверхні можуть стати більш прозорими або прозорі поверхні можуть стати матовими.


Литі акрилові листи важко зігнути і надати форму. Литі акрилові матеріали більш стійкі до подряпин. Литий акрил важко піддається поліровці. Комерційна назва литого акрилу - Perspex. Литий акрил може бути сформований в різній товщині.

Литий акрил (оргскло) фото

Виробництво литого акрилу

Як можна здогадатися з назви, литий акрил виробляється методом заливки хімічної суміші в якусь форму. Безбарвний ПММА розбавляється барвником і іншими матеріалами для надання певних властивостей. Після полімеризації складу, він надходить в форму з алюмінію, сталі або силікатів, щоб придбати конкретну форму. Через деякий час форму видаляють, і на виході виходить готова ванна.


Така технологія дозволяє виготовити більш складну форму ванни, надавши їй індивідуальності і вигідно виділивши на тлі інших однотипних моделей. У виробів, вироблених за цією методикою, підвищені показники міцності і твердості, зіставні з чавунними, при значно меншій вазі. Литий акрил більш довговічний, і виробники часто дають на подібні ванни більш тривалі гарантії. Механічні пошкодження не завдадуть серйозного збитку - потрібно сильно постаратися, щоб залишити видимий слід на поверхні ванни. Існують тести, при яких ванну намагалися розколоти слюсарним молотком, і це вдавалося не з першого разу.


При всіх плюсах литого акрилу, у нього є і мінуси. Перший і найголовніший - ціна. Вироби з даного матеріалу є більш витратними у виробництві, що залишає свій слід на ціннику. Якщо ви зустрічаєте пропозицію про покупку ванни з литого акрилу «за дуже низькою ціною», і це не акція в самому магазині, то це лукавство - стоять такі речі чимало. Також в деяких випадках товщина акрилу може коливатися - це викликано методикою виробництва. Якість продукції від цього серйозно не постраждає, проте, даний момент може «спливти» з часом. Крім того, процес виробництва більш енерго- і ресурсномісткий, що позначається на термінах виготовлення.