Зенітні ліхтарі

Ціна: розраховується індивідуально, в залежності від необхідної вам комплектації

Технічні характеристики
Форма конструкції: під будь-яке замовлення
Розміри: під будь-яке замовлення
Каркас: пофарбований метал
Фарбування: порошкове
Обробка: подвійна антикорозійна
Покриття: листовий полікарбонат
Проектування: згідно ГОСТ
Екологічність: повністю безпечний
Гарантія: 1 рік
Термін служби: від 10 років

Замовити розрахунок в 1 клік

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами і розрахуємо вартість зенітних ліхтарів згідно вашим вимогам

Переваги замовлення конструкцій від Arcos Group

Відсутність
іржі
Легкість в експлуатації
Якісна
фурнітура
Стійкість до навантажень
Точність підгонки деталей
Відмінна герметичність
Професійний монтаж
Виробництво під замовлення

Потрібна допомога з вибором зенітних ліхтарів?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати зенітні ліхтарі

Зенітні ліхтарі - вибір на користь полікарбонату

Вже досить тривалий час зенітні ліхтарі вирішують проблему природного освітлення у великих приміщеннях самого різного призначення. Жодне серйозне промислове будівництво не обходиться без таких конструкцій. Великі торгові центри, вокзали, басейни або аеропорти також все частіше облаштовуються зенітними ліхтарями. Не оминули увагою такі системи і приватні домоволодіння, де вони можуть виконувати не тільки декоративну функцію, а й забезпечувати приплив світла в оранжереї або мансарди.

Довгі роки в якості основного пропускає сонячне світло елемента було скло. При всіх перевагах цього матеріалу, труднощів з ним також було достатньо. Проблематичність виготовлення виробів складних форм, дуже велику вагу конструкції і крихкість привели до пошуку альтернативного матеріалу, позбавленого цих основних недоліків. Зенітні ліхтарі з полікарбонату прийшли на зміну важким і не зовсім зручним системам зі скла.

Основне призначення зенітних ліхтарів це, безумовно, забезпечення комфортного світлового режиму в приміщеннях, де за допомогою класичних віконних систем цього домогтися неможливо. Крім того, вони можуть нести і ряд інших допоміжних функцій: з метою видалення диму, ця функціональність особливо затребувана для всіх видів промислових цехів; для створення додаткової системи вентиляції; при здійсненні екстреної евакуації з приміщення.
Зенітні ліхтарі з полікарбонату фото

Види зенітних ліхтарів

На даний момент випускається безліч видів зенітних ліхтарів з полікарбонату, що відрізняються своїм призначенням, функціональністю, і використовуваними в конструкції матеріалами.

Зенітні ліхтарі точкового типу. Конструкція такого типу зазвичай дуже компактна і призначена для забезпечення природного освітлення в приміщенні. Розміри таких систем відносно невеликі. Світлопропускаюча частина може бути різної форми - від класичної плоскої до більш складної купольної або арочної. Завдяки легкості і міцності полікарбонату з'явилася можливість створювати точкові зенітні ліхтарі великих розмірів, що доходять діаметром до 9 метрів. У той час як для скляних конструкцій габарити були обмежені 1.5-2 метрами.

Стрічкові зенітні ліхтарі. В умовах промислових цехів великої протяжності, виставкових павільйонів і іншого роду масштабних споруд, точкові зенітні ліхтарі малоефективні. У цьому випадку застосування знайшли пристрою стрічкового типу. Конструктивно такий вид ліхтарів є довгою прозору смугу. У довжину такі світлові стрічки можуть досягати декількох десятків метрів при ширині в 2-3.