Теплиці

Теплиці з полікарбонату з гарантією 10 років під ключ. Доставка і монтаж по всій Україні

Переваги замовлення теплиць від Arcos Group

Відсутність
іржі
Легкість в експлуатації
Якісна
фурнітура
Стійкість до навантажень
Точність підгонки деталей
Відмінна герметичність
Професійний монтаж
Виробництво під замовлення

Розрахувати розмір теплиці

Потрібна допомога з вибором теплиці?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати теплицю

Теплиці з полікарбонату в Україні

Аркос Груп пропонує купити якісні теплиці з полікарбонату від виробника в Україні за вигідними цінами. Тепличне присадибне господарство - одне з найбільш швидко напрямків. Немає нічого кращого овочів і ягід, вирощених власноруч. Розвиток натурального господарства переживає справжнє друге народження. Люди втомилися від позбавлених смаку «пластикових» томатів, геномодифікованої полуниці, «заморської» капусти незрозумілого якості, зелені, яка має незрозуміле походження.

І, правда, чи варто ризикувати своїм здоров'ям, довіряючи його в руки ділків від бізнесу? Чи не час повернутися до своїх витоків, вирощуючи корисну їжу своїми руками. Наші предки не знали, що таке алергія і синдром хронічної втоми. Вони не знали, що таке інтернет, але хворіли набагато рідше і були набагато міцніше фізично. Не секрет, що натуральні продукти грають в цьому не останню чергу. На щастя, для цього зовсім не обов'язково бути власником великих земельних угідь. Проста теплиця з полікарбонату, встановлена ​​на дачній або присадибній ділянці, здатна забезпечити будь-яку сім'ю достатньою кількістю натуральних овочів і ягід.
Теплиця фото

Купити теплицю з полікарбонату від виробника

Теплиця з стільникового полікарбонату має масу переваг, що дозволяють виробляти ранні овочі і ягоди, практично нічим не поступаються за якістю продукції, вирощеної на відкритому грунті. Полікарбонат забезпечує хорошу теплоізоляцію, пропускає світло. Світлопроникність матеріалу практично не знижується навіть після 10 років експлуатації.

Полікарбонат не пропускає УФ-випромінювання, що благотворно позначається на рослинах і обладнанні, яке встановлюється в теплиці, а також розсіює світло, завдяки чому прискорюється ріст рослин і час дозрівання плодів. Матеріали теплиці не змінюють своїх властивостей в широкому діапазоні температур (від - 50 до + 50 градусів Цельсія), що робить її придатною для експлуатації в різних кліматичних зонах.

До того ж вся конструкція легка, покриття не створює сильного тиску на каркас і легко монтується. Все це сприяє тому, що наші теплиці прослужать вам довгі роки.

Теплиця під полікарбонат має масу переваг перед скляними конструкціями або конструкціями, покритими плівкою. Матеріал в 6 разів легше скла, але при цьому його міцність в 200 разів більше. Конструкція без проблем витримає удари граду і каменів, проста в обслуговуванні і не вимагає демонтажу в зимовий період. Розміри теплиці з полікарбонату залежать від можливостей вашої ділянки. Всі моделі мають фіксовану висоту, фіксовану ширину і необмежену довжину (кратну 2 м).