Фермерські теплиці

Ціна: розраховується індивідуально, в залежності від необхідної вам комплектації

Технічні характеристики
Довжина: від 4.1 м
Ширина: від 5 м
Висота: від 3 м
Покриття: стільниковий полікарбонат
Каркас: алюміній або оцинкована сталь
Відстань між арками: 1.0 м
Фундамент: бетонний або дерев'яний

Додаткові послуги
 • Доставка по всій Україні
 • Монтаж фундаменту і конструкції
 • Крапельний полив
 • Освітлення
 • Провітрювання
 • Обігрів

Що входить в стандартний комплект?
 1. Стільниковий полікарбонат
 2. Каркас
 3. Профілі для кріплення
 4. Подвійні двері
 5. Вікна
 6. Саморізи, термошайби і т.д.
 7. Інструкція
 8. Упаковка

Замовити розрахунок в 1 клік

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами і розрахуємо вартість теплиці відповідно до ваших вимог

Переваги замовлення теплиць від Arcos Group

Відсутність
іржі
Легкість в експлуатації
Якісна
фурнітура
Стійкість до навантажень
Точність підгонки деталей
Відмінна герметичність
Професійний монтаж
Виробництво під замовлення

Розрахувати розмір теплиці

Потрібна допомога з вибором теплиці?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати теплицю

Фермерські та промислові теплиці

Промислові та фермерські теплиці з полікарбонату призначені для вирощування самих різних рослин в набагато більших обсягах, в порівнянні з теплицями для стандартних дачних ділянок. Теплиці фермерські можуть бути використані, перш за все, для вирощування зелені і овочів в умовах закритого грунту. Такі теплиці в змозі забезпечити широкий температурний режим. Залежно від конкретних умов експлуатації, в теплицях фермерських встановлюються відповідні системи опалення, освітлення і поливу. Арочні теплиці промислові зазвичай встановлюються на бетонний фундамент або фундамент з бруса. Вони мають дуже високий рівень герметичності і придатні для цілорічного використання. В основі каркаса теплиці лежить профільна металева труба. Збірка каркаса виробляється за допомогою болтів і без використання зварювання.

Теплиці промислові під ключ призначені для набагато більших функцій, ніж звичайні. Якщо стандартні теплиці призначені тільки для того, щоб вирощувати овочеві, ягідні або квіткові культури, то полікарбонтаний промислові теплиці виконують ще такі процеси, як зберігання, сортування, пакування, а в деяких випадках і переробка вирощеної продукції. Тому при створенні подібної теплиці необхідно ретельно продумати логістику всіх потрібних процесів, що дозволить заощадити час і уникнути помилок в майбутньому.

У розробці таких складних проектів бере участь велика кількість фахівців. Для створення тепличного комплексу запрошують архітекторів, інженерів і хіміків, агрономів і селекціонерів. Теплиці промислові входять в цей комплекс, але крім них тут є і інші споруди. Для великого комплексу промислових теплиць з опаленням будується котельня, підстанція, склади, гаражі, холодильні камери, будівля для адміністрації та інші.
Фермерська теплиця фото

Як побудувати фермерську теплицю

При будівництві подібної споруди необхідно врахувати наступні фактори: розміри, матеріал каркаса і покриття, що вирощується культура, вентиляційне обладнання, обладнання для штучного опалення, обладнання для поливу тощо.

Теплиці фермерські найчастіше мають каркас із сталевих, рідше з алюмінієвих труб. Так як при таких розмірах, вартість матеріалу грає істотну роль. Також під будівництво роблять ґрунтовний фундамент, щоб надати конструкції міцності. Зазвичай створюється бетонний фундамент, а в деяких випадках роль фундаменту виконує масивна металева конструкція, яку закопують в землю. Останній варіант дорожче, але швидше в здійсненні і при бажанні з часом може транспортуватися. Крім того, теплиці фермерські з основою у вигляді металевої конструкції мають більш привабливий вигляд, що може сподобатися тим людям, які будують теплицю на мальовничій ділянці.

Провести установку фермерської теплиці можна і своїми силами, але краще запросити фахівців. Висококваліфіковані фахівці монтують теплиці фермерські в короткі терміни, гарантують якість споруди і великий експлуатаційний період конструкції в цілому.