Арочні теплиці Мітлайдера

Ціна: розраховується індивідуально, в залежності від необхідної вам комплектації

Технічні характеристики
Довжина: від 4.1 м
Ширина: від 2.5 м
Висота: від 2.5 м
Покриття: стільниковий полікарбонат
Каркас: алюміній або оцинкована сталь
Відстань між арками: 1.0 м
Фундамент: бетонний або дерев'яний

Додаткові послуги
 • Доставка по всій Україні
 • Монтаж фундаменту і конструкції
 • Крапельний полив
 • Освітлення
 • Провітрювання
 • Обігрів

Що входить в стандартний комплект?
 1. Стільниковий полікарбонат
 2. Каркас
 3. Профілі для кріплення
 4. Двері з ручкою
 5. Верхні вікна
 6. Саморізи, термошайби і т.д.
 7. Інструкція
 8. Упаковка

Замовити розрахунок в 1 клік

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами і розрахуємо вартість теплиці відповідно до ваших вимог

Переваги замовлення теплиць від Arcos Group

Відсутність
іржі
Легкість в експлуатації
Якісна
фурнітура
Стійкість до навантажень
Точність підгонки деталей
Відмінна герметичність
Професійний монтаж
Виробництво під замовлення

Розрахувати розмір теплиці

Потрібна допомога з вибором теплиці?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати теплицю

Як виконується збірка

Перед безпосередньою збіркою арочної теплиці Мітлайдера необхідно вибрати відповідну ділянку землі для її розміщення. Найкраще підійде рівна площа, добре освітлена сонцем. Якщо садову ділянку має ухил, то терасування є обов'язковою умовою. Ще однією обов'язковою умовою є підготовка бруса, шурупів, крокв, матеріалів плівковою або полікарбонатною різновиди, дощок, опор, фанерних клинів.

Коли підготовчі дії виконані в повному обсязі, монтаж здійснюється в наступній послідовності:

 1. Формується основа. При її створенні по периметру розташовуються бруси, які фіксують шурупами, після чого перевіряють рівність.
 2. Створюється каркас. На цьому етапі окремо збиваються стіни, фіксуються укоси. Завчасно створені стіни у вертикальному положенні прикріплюються до основи.
 3. Проводиться монтаж вікон і дверей. Перші прикріплюють до рами із застосуванням власників і навісів. Двері збирається з брусків 50 × 50 мм. Після установки до неї можна при необхідності додати ручки і замки.
 4. Споруджується дах. Встановлювані стропіли фіксуються саморізами, для покрівлі формується підбірка проміжного типу. Серед крокв для кріплення віконних стулок під стелею монтують брусок.
 5. Щоб запобігти руйнуванню дерев'яних елементів, що знаходяться в прямому контакті з грунтом, проводиться завчасна обробка оліфою. Виключити необхідність її використання можна шляхом вибору модрини в якості основного будівельного матеріалу.

Коли необхідні дії по збірці виконані, конструкція обшивається плівкою або полікарбонатом. Якщо обраний перший тип матеріалу, то обшивку потрібно виконувати в 2 шари з інтервалом в 5-7 см. Якщо виконати подібні вимоги, то з'явиться можливість захистити рослини від холоду. При використанні полікарбонату потрібно завчасно підготувати місця для шурупів. Його листи не потрібно притискати занадто сильно.

Якщо повністю відсутні навички, необхідні для самостійного споруди парника, то краще за все купити арочну теплицю Мітлайдера на нашому сайті.
Арочна теплиця Мітлайдера з полікарбонату фото

Характерні переваги

Популярність виготовлених за технологією Мітлайдера теплиць серед великого числа садівників обумовлена ​​наступними позитивними сторонами:
 1. Наявністю інноваційної вентиляційної системи. Завдяки їй розігріті маси повітря залишають парник через розташовані у верхній частині конструкції фрамуги. При цьому свіже повітря заходить в теплицю через вікна або двері.
 2. Досить великими габаритами. Саме вони дають можливість сформувати оптимальну мікросередовище у внутрішньому просторі парника. Завдяки їй з'являється можливість вирощувати рослини, не звертаючи уваги на зовнішні температурні перепади.
 3. Підвищеними характеристиками міцності властивостями конструкції. Забезпечуються завдяки частій установці балок і розпірок.
 4. Відсутністю конденсату, який в інших типах парників може утворюватися з плином часу. Забезпечується завдяки використанню деревини як основного будівельного матеріалу.
 5. Можливістю швидкого розбирання та транспортування в інше місце для подальшої установки. Вона забезпечується завдяки застосуванню болтів і шурупів при первісної збірці.
 6. Забезпеченням оптимального припливу сонячного світла і тепла. Подібне явище обумовлено розташуванням будови зі сходу на захід. При цьому вентиляційні отвори спрямовані на південь. Завдяки такому розміщенню з'являється можливість ефективно запобігти надходженню північного вітру у внутрішній простір.
Ще до позитивних сторін можна віднести вартість аркових теплиць Мітлайдера в Україні, яка є доступною для широкого кола садівників.