Світлорозсіювальний акрил (оргскло)

Світлорозсіювальний акрил (оргскло)
Переваги:
  • стійкість до УФ випромінювання;
  • легкість механічної і термічної обробки;
  • чудову якість глянцевому поверхні;
  • відмінні оптичні властивості.
Колір: білий, молочний, опал
Розмір листа: 2050х3050 мм
Товщина: 3 мм

Ціна: від 985 грн за м²

Замовити в 1 клік

Переваги використання акрилу від Arcos Group

Колір з часом не змінюється
У 5 разів міцніше скла
В 2.5 рази легше ніж скло
Стійкий до впливу вологи
Властивості електроізоляції
Підлягає
утилізації

Потрібна допомога з вибором акрилу?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати необхідний матеріал

Що таке світлорозсіювальний акрил (оргскло)?

За своїми фізичними і хімічними властивостями світрозсіювальне оргскло нічим не відрізняється від звичайного оргскла. Воно має таку ж міцність, легкістю, стійкістю до ударів і іншими параметрами.

Світлопропускання такого виду скла може перебувати в межах від 20 до 92%. Це означає, що скло або майже прозоре, або практично повністю матове, пропускає мінімальне кількості світла. Світло проходить через оргскло заломлюється, розсіюється і стає м'яким

При цьому ультрафіолетові промені, що проходять через таке скло втрачають всі свої негативні властивості, що дозволяє зберегти речі від вицвітання і вигорання від постійного впливу на них прямих сонячних променів. Поверхня даного виду оргскла з обох сторін є глянцевою.
Світлорозсіювальний акрил (оргскло) фото

Сфери застосування світрозсіювального оргскла

Світрозсіювальне органічне скло може бути матовим, кольоровим і рифленим.
Сфер застосування світрозсіювального оргскла багато. Так, даний вид оргскла активно застосовують для виготовлення зовнішньої реклами (стенди, вивіски, написи).

Крім того його використовують для оформлення барів, ресторанів, кафе, виставкового і торгового устаткування. З світрозсіювального оргскла в домашніх умовах можна виготовити меблі, світильники, полки, акваріуми. У сфері будівництва світрозсіювальне оргскло застосовують в якості різних перегородок.

Світрозсіювальне оргскло від Аркос Груп - це прозорий акрил з додаванням в масі спеціальної добавки, так званого диффузер, що дозволяє розсіювати проходять крізь пластик світлові промені.