Перекриття з полікарбонату

Ціна: розраховується індивідуально, в залежності від необхідної вам комплектації

Технічні характеристики
Форма конструкції: під будь-яке замовлення
Розміри: під будь-яке замовлення
Каркас: пофарбований метал
Фарбування: порошкове
Обробка: подвійна антикорозійна
Покриття: листовий полікарбонат
Проектування: згідно ГОСТ
Екологічність: повністю безпечний
Гарантія: 1 рік
Термін служби: від 10 років

Замовити розрахунок в 1 клік

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами і розрахуємо вартість перекриття згідно вашим вимогам

Переваги замовлення конструкцій від Arcos Group

Відсутність
іржі
Легкість в експлуатації
Якісна
фурнітура
Стійкість до навантажень
Точність підгонки деталей
Відмінна герметичність
Професійний монтаж
Виробництво під замовлення

Потрібна допомога з вибором перекриття?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати перекриття

Чому варто використовувати полікарбонат в перекриттях?

Стільниковий полікарбонат дуже конструктивний: за співвідношенням «власна вага - міцність - термічний опір» він, безумовно, унікальний і є найдосконалішим матеріалом на сьогоднішній день. Панелі здатні витримувати снігові і вітрові навантаження до 400 кг / кв.м. За теплоізоляційними властивостями стільниковий полікарбонат товщиною більше 8 мм не поступається склопакету з аргоновим заповненням, а опір теплопередачі панелей товщиною 32 мм досягає 0,71 кв.м ºC / Вт (що перевищує показники трикамерних склопакетів). Дані властивості матеріалу є вагомими аргументами на користь стільникового полікарбонату при необхідності прозорого перекриття і скління (при відсутності необхідності наскрізного бачення) різних будівель і споруд.

Стільниковий полікарбонат не б'ється. У сукупності з пожаробезопасностью, це також вигідно відрізняє його від інших видів прозорих матеріалів - і стекол, і пластиків.

Можливість здійснення цікавих архітектурних проектів дають такі властивості цього матеріалу, як гнучкість (можливість створення арочних і купольних покриттів з радіусом до 0,7 м) і великі розміри панелей (до 2100 х 12000 мм). Розроблені спеціально для стільникового полікарбонату системи монтажу, що включають з'єднувальні профілі (з аналогічними радіусами вигину), кутові, коньковиє і торцеві профілі, герметизуючі стрічки, Термошайби, забезпечують зручність, високу швидкість і технологічність монтажу стільникового полікарбонату.
Перекриття з полікарбонату фото

Застосування в будівництві

Із застосуванням стільникового полікарбонату сьогодні повсюдно споруджуються світлопрозорі купола та перекриття оригінальної складної форми, а також атріуми сучасних торгових центрів. Зенітні ліхтарі та вертикальне скління (при відсутності необхідності наскрізного бачення) промислових і громадських будівель - також уже традиційні галузі ефективного використання цього матеріалу. Чудові зразки архітектури, наочно демонструють переваги стільникового полікарбонату - і зовнішні, і конструктивні - світлопрозорі перекриття вокзалів і перонів залізничних станцій.

Стільниковий полікарбонат успішно застосовується в будівництві і реконструкції спортивних споруд. Це - легкі навіси над трибунами стадіонів, прозорі перекриття тенісних кортів, басейнів і спорткомплексів. У наших кліматичних умовах - з великою кількістю опадів, тривалою зимою і похмурої погодою, яка супроводжує велику частину весни і осені, перекриття спортивних споруд цілком виправдовує себе, забезпечуючи їх функціонування протягом усього року з максимальним комфортом для спортсменів і відвідувачів. Сьогодні вже накопичено великий досвід будівництва подібних конструкцій із стільникового полікарбонату. Вони довговічні і надійні, красиві і підвищують престижність вітчизняних спортивних споруд.