Конструкції з полікарбонату

Переваги замовлення конструкцій від Arcos Group

Відсутність
іржі
Легкість в експлуатації
Якісна
фурнітура
Стійкість до навантажень
Точність підгонки деталей
Відмінна герметичність
Професійний монтаж
Виробництво під замовлення

Потрібна допомога з вибором конструкції?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати конструкцію

Монтаж конструкцій з полікарбонату: інструкції, технологія

Полікарбонат до монтажу повинен зберігатися в заводській упаковці, захищеній від попадання прямого сонячного світла.

Для того, щоб монтаж полікарбонату був правильним, слід все справжні рекомендації співвіднести з особливостями конструкції і з умовами, в яких буде відбуватися монтаж.

  1. При монтажі полікарбонату плити слід встановлювати тільки захищеної до УФ-випромінювання стороною. Зазвичай дана сторона покрита маркованої плівкою.
  2. Монтаж полікарбонату здійснюється вертикально щодо розташування ребер, паралельно довжині дуги або напрямку ската даху.
  3. З'єднання плит здійснюється шляхом використання Н-образних профілів.
  4. Відкриті кромки плит закриваються за допомогою U-образного торцевого профілю або липкою алюмінієвої стрічки.
  5. Як кріплення слід використовувати нарізні шпильки, шурупи, резьбонарезающій або самозавінчівающійся гвинт, які йдуть в комплекті з прокладкою і шайбою з широкою площею опори.
  6. Для врахування теплового люфту (приблизно 3 мм / п.м.) Необхідно забезпечити вільне розширення матеріалу шляхом організації отворів, діаметр яких перевищує діаметр кріплення, або необхідно робити овальні отвори навколо кріплення в напрямку ребер (приблизно 1-2 мм).
  7. При монтажі полікарбонату слід уникати безпосереднього контакту полікарбонату з металом або деревом. Рекомендується використовувати гумові прокладки діаметром 3-4 см і товщиною 3-4 мм.
  8. Для запобігання локального нагріву під впливом сонячних променів, поверхні опорних конструкцій необхідно фарбувати в білий колір.
  9. При монтажі полікарбонату стільникові плити слід встановлювати з ухилом не менше 15º. Більший ухил покрівлі кращий.
  10. Для опорних перекриттів мінімальний радіус дорівнює Rmin = 150d, де d - товщина полікарбонатною плити.
  11. При укладанні полікарбонатних плит слід використовувати дерев'яні дошки шириною> 40 см, так як ходіння безпосередньо по плитах неприпустимо.
  12. З огляду на здатність полікарбонатних плит до теплоакумуляцією, необхідно передбачати організацію кватирок або фрамуг з розрахунку 30% від загальної поверхні скління.
  13. Необхідно після монтажу полікарбонату знімати плівку, так як своєчасно незнятої плівка в подальшому видаляється з великими труднощами.
  14. При митті полікарбонатних плит слід уникати розчинів, що містять концентровані луги, які агресивні за своєю дією розчинники, так як це може викликати утворення мікротріщин по поверхні плит.
  15. Для герметизації отворів або швів плит застосовувати тільки нейтральний силікон, який не містить шкідливих для полікарбонату речовин.
Конструкції з полікарбонату фото

Вироби з полікарбонату: паркани, навіси, парники

Навіси з полікарбонату. Виробниками пропонується цілий спектр навісних конструкцій різного призначення: навісів, веранд, альтанок, козирків. Навіси являють собою сучасні архітектурно-фасадні конструкції, які не тільки захищають простору від атмосферних опадів, але і надають будь-якому спорудженню, будь то бізнес-центр, супермаркет або котедж, неповторний вигляд.
Форми навісів не обмежуються похилими покрівлями, вони бувають арочними, дугоподібними, Багатоплощинний.

Кожна конструкція розробляється за індивідуальним проектом, при цьому, створюється декілька унікальних дизайн-проектів з прив'язкою до конкретного будинку, проводиться інтеграція "віртуальної" конструкції з фотографією існуючого об'єкта.

Для виготовлення козирків, як і інших навісних конструкцій, застосуються як металевий, так і алюмінієвий каркас, як заповнення - полікарбонат. Використання стільникового полікарбонату для козирків арочної форми обумовлюється часом через непридатність скла або склопакетів в конструкції козирка, а також високою вартістю гнутого скла. Панелі стільникового полікарбонату складаються з декількох шарів, з'єднаних між собою ребрами жорсткості, які забезпечують міцності, в кілька разів перевершують характеристики скла.

Полікарбонат - це полімер, профільований в 2-х, 3-х-шарові панелі з внутрішніми поздовжніми ребрами жорсткості. Властивості і стабільність стільникового полікарбонату дозволяє віднести його до пластичних матеріалів інженерного класу. Заводи, що виготовляють полікарбонат, отримують вихідний матеріал у вигляді прозорих гранул. В даний час гранули полікарбонату виробляються рядом великих хімічних корпорацій (Bayer, General Electric і ін.), а сам полікарбонат знайшов широке застосування в самих різних областях - в оптиці, електроніці, медицині, будівництві. І зокрема, будівництво теплиці із стільникового полікарбонату.

Переваги матеріалу стільниковий полікарбонат:
  • надзвичайно легка вага (легше скла в 20 разів);
  • висока ступінь світлопроникності - до 82%;
  • сприятливе для рослин светорассеивание;
  • високі показники теплоізоляції - аналогічні стеклопакетам (краще ніж просте скло в 4 рази);
  • хороша звукоізоляція;
  • можливість згинання листів полікарбонату в холодному стані;
  • у полікарбонату невисока вартість у порівнянні з іншими пластиками;
  • пожежна безпека;
  • висока несуча здатність (полікарбонат витримує максимальні снігові і вітрові навантаження);
  • ударна міцність полікарбонату вище скла в 200 разів !;
  • морозостійкість матеріалу полікарбонат - до - 50 ° С (на зиму не знімається);
  • максимальна температура для застосування полікарбонату + 120 ° С;
  • хороша стійкість полікарбонату до дії хімікатів;
  • захист рослин від жорсткого ультрафіолетового випромінювання;
  • чудовий сучасний зовнішній вигляд теплиць;
  • термін служби - 20 років (14 років гарантія)