Стільниковий полікарбонат

Гарантія від 10 до 15 років. Термін служби до 20 років.
Ціна від 135 грн за м²
Розмір листа: 2.1x6, 2.1x12 м
Товщина: 4, 6, 8, 10 мм
Структура листа: H2
Первинна сировина: TM Bayer
УФ захист: 30 мкм
Питома вага: стандартна
Макс. навантаження: 100 кг/м²
Гарантія: 10 років
Розмір листа: 2.1x6, 2.1x12 м
Товщина: 4, 6, 8, 10 мм
Структура листа: H2
Первинна сировина: TM Bayer
УФ захист: 45 мкм
Питома вага: євростандарт
Макс. навантаження: 160 кг/м²
Гарантія: 12 років
Стійкий до граду
Розмір листа: 2.1x6, 2.1x12 м
Товщина: 4, 6, 8, 10 мм
Структура листа: H2
Первинна сировина: TM Bayer
УФ захист: 55 мкм
Питома вага: преміум
Макс. навантаження: 200 кг/м²
Гарантія: 15 років
Технологія «Антиград»
Посилені перегородки
Розмір листа: 2.1x6, 2.1x12 м
Товщина: 8, 10, 16, 20 мм
Структура листа: X3, H6
Первинна сировина: TM Bayer
УФ захист: 55 мкм
Питома вага: преміум посилена
Макс. навантаження: 250 кг/м²
Гарантія: 15 років
Технологія «Антиград»
Багатокамерная структура
Висока теплоізоляція

Замовити в 1 клік

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами і розрахуємо вартість полікарбонату

Переваги полікарбонату від Arcos Group

У 250 разів міцніше скла
Світлопропускання як у скла
Легко різати і надавати форму
Висока теплоізоляція
Широка кольорова гамма
Дуже легкий матеріал
Захист від ультрафіолету
Гарантія від 10 до 15 років

Потрібна допомога з вибором полікарбонату?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати необхідний матеріал

Ми працюємо з багатьма брендами полікарбонату

Сфери застосування полікарбонату

Мост из поликарбоната фото
Міське будівництво
Універсальність і легкість у використанні і монтажі, фінансова доступність і відповідність державним будівельним нормам, зробили листовий полікарбонат, як стільниковий так і монолітний, дуже популярним в міському будівництві.

Основні напрямки, де може бути застосований полікарбонат в даному виді будівництва:
 • Перекриття громадських місць
 • Мости, естакади, переїзди
 • Пішохідні переходи
 • Підземні переходи
 • Шумозахисні екрани
 • Світлозахисні екрани
 • Зупинки транспорту

Стільниковий полікарбонат в Україні

Cотовий полікарбонат (Україна) від ARCOS GROUP - ідеальний замінник традиційних матеріалів при найрізноманітніших потребах клієнта! Оригінальна огорожу, легкий, невагомий навіс або козирок ганку модного кафе, ділового центру, приватного житла, автостоянки, міцна теплиця - спектр застосування полімерних виробів даної групи неймовірно широкий, іноді повністю витісняє небезпечне, клопітка в догляді, скло, а тим більше - поліетиленову плівку .

Команда АРКОС ГРУП пропонує купити стільниковий полікарбонат від виробника: кращі ізраїльські і вітчизняні зразки продукту в асортименті представлені на нашій інтернет-вітрині! Потрібен певний відтінок кольору? Зовсім невеликі обсяги або величезна партія? Ваше замовлення виконується негайно з гарантованим вищою якістю продукції і точними параметрами. Витрати - мінімальні, телефонуйте!

Ретельно вибираєте постачальника, щоб оперативно, без додаткових клопотів купити стільниковий полікарбонат в Україні? Гарантуємо поставки виробів з кращих полімерів європейського рівня! Вся продукція відповідає необхідним критеріям міцності, стійкості до фізичних, атмосферних і хімічних впливів, забезпечує бездоганність теплозбереження та захисту від шуму, не пропускає ультрафіолет.
Стільниковий полікарбонат фото

Поспішайте купити стільниковий полікарбонат: ціна небувало доступна!

Розшукуєте серед безлічі пропозицій дешевий стільниковий полікарбонат? На відміну від недобросовісних реалізаторів, ми поставляємо вироби самого доступного сегмента, що виготовляються авторитетними компаніями з полімерних гранул найвищого рівня якості із суворим дотриманням технологічних процесів. Наші панелі мають високу міцність завдяки якісним ребер жорсткості, склад використовуваного виробником сировини гарантує цілісність кожного аркуша навіть при значних перепадах температур або механічних впливах.

Коли потрібно стільниковий полікарбонат купити дешево, варто довіряти лише сумлінному постачальнику: високоякісна продукція має відмінні вогнетривкі властивості, не схильна до загоряння і повністю безпечна. Виберіть правильний магазин АРКОС ГРУП для гарантії довговічності зведеної споруди. Вас повністю задовольнить цінова політика нашої компанії, оперативність обробки замовлення і підсумкові показники придбаного продукту!

Бажаєте купити стільниковий полікарбонат (Дніпро, Київ)? У віртуальному каталозі АРКОС ГРУП чудовий вибір продукції з високим різноманітністю палітри і параметрів для реалізації найскладніших завдань відповідального будівництва! Наші переваги:
 • відповідність виробів європейським вимогам;
 • гідний вибір різноманітних варіантів тонування і можливість придбати стільниковий полікарбонат оптом або необхідного саме вам кількості товару;
 • міцність, довговічність і безпеку асортименту!
Звертайтеся до кращих!

Купити стільниковий полікарбонат від виробника вигідно!

Економне, високопрофесійне будівництво вимагає грамотного підбору найбільш якісних, довговічних будматеріалів, які гарантують найкращу тепло- і звукоізоляцію, захист від агресивного ультрафіолету, стійких до мінливих капризам погоди. Вірний вибір - купити стільниковий полікарбонат: ціна доступна в ARCOS GROUP!

Стільниковий полікарбонат за своєю суттю - листовий матеріал з порожніх клітинок. Він виготовляється шляхом розплавлення дрібних гранул і їх подальшого формування в листи. Так, рішення купити стільниковий карбонат від виробника - найвірніше, так як є гарантія відмінної якості і дотримання всіх технологій.

Компанія ARCOS GROUP пропонує полікарбонат, що володіє такими властивостями:
 • вогнетривкість;
 • шумо- і теплоізоляція;
 • легкість;
 • несприйнятливість до температурних коливань;
 • висока міцність.
Завдяки цим якостям купити стільниковий полікарбонат в Україні бажають багато будівельних компаній. У нашому онлайн-магазині є можливість замовити матеріал і в приватному порядку. Вигідні умови для всіх покупців - запорука нашого успіху.

Як замовити стільниковий полікарбонат

Немає нічого складного в тому, щоб купити стільниковий полікарбонат - Київ та інші регіони можуть зробити це онлайн або по телефону. Менеджер завжди із задоволенням надасть всю необхідну інформацію і відповість на виниклі питання.