Світлотехнічний полікарбонат

Світлотехнічний полікарбонат
Переваги:
 • стійкий до ультрафіолетових променів;
 • має гарний зовнішній вигляд;
 • володіє хорошими теплоізоляційними властивостями;
 • Ударостійкий;
 • високий показник світлопропускання;
 • не схильний до займання;
 • екологічно безпечний;
 • легкість в обробці;
 • малу вагу і товщина;
 • тривалий термін служби.
Розмір листа: 2050х1523 мм, 3050х2050 мм
Товщина: 1.5 мм

Ціна: від 350 грн за м²

Замовити в 1 клік

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами і розрахуємо вартість полікарбонату

Переваги полікарбонату від Arcos Group

У 250 разів міцніше скла
Світлопропускання як у скла
Легко різати і надавати форму
Висока теплоізоляція
Широка кольорова гамма
Дуже легкий матеріал
Захист від ультрафіолету
Гарантія від 10 до 15 років

Потрібна допомога з вибором полікарбонату?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати необхідний матеріал

Ми працюємо з багатьма брендами полікарбонату

Сфери застосування полікарбонату

Мост из поликарбоната фото
Міське будівництво
Універсальність і легкість у використанні і монтажі, фінансова доступність і відповідність державним будівельним нормам, зробили листовий полікарбонат, як стільниковий так і монолітний, дуже популярним в міському будівництві.

Основні напрямки, де може бути застосований полікарбонат в даному виді будівництва:
 • Перекриття громадських місць
 • Мости, естакади, переїзди
 • Пішохідні переходи
 • Підземні переходи
 • Шумозахисні екрани
 • Світлозахисні екрани
 • Зупинки транспорту

Навіщо використовувати светотехнический полікарбонат

В якості одного з матеріалів, який володіє світлотехнічними властивостями і використовується в однойменній промисловості, є світлотехнічний полікарбонат.

Він володіє всіма необхідними якостями і характеристиками, які дозволяють виконувати надійні розсіювачі та інші вироби, що застосовуються в освітлювальних приладах.
Світлотехнічний полікарбонат фото

Переваги застосування

Використання полікарбонату в освітлювальних приладах сприяють його позитивні якості. Завдяки їм, у цього матеріалу поки що немає аналогів. В першу чергу можна виділити високу міцність, яка поєднується з легкістю і високими світлопрозорими показниками, так важливими для виконання різних світильників.

Так, промисловість на даний момент випускає стільниковий і монолітний види полікарбонату. За рахунок малої ваги першого з нього легко виготовити світлотехнічні конструкції з великими габаритами, наприклад, рекламні щити з підсвічуванням, лайт-бокси та інші.

Цікаво! Нещодавно з'явилася можливість встановлювати стелі із стільникового полікарбонату, всередину якого впроваджені освітлювальні пристрої. Так виходить м'яке розсіяне світло.

Міцність дозволяє застосовувати светотехнический полікарбонат для створення антивандальних конструкцій, світильників, які встановлюються в місцях великого скупчення людей, наприклад, в метро, ​​громадському транспорті, на вокзалах. Так, лист полікарбонату з товщиною 2 мм може витримати навіть удар молотком.

Розсіювачі з світлотехнічного полікарбонату використовуються і для безпечного використання різного типу ламп. Характеристики міцності матеріалу настільки великі, що його застосовують для виконання вибухонебезпечних світильників для тих організацій, де умови роботи є небезпечними. Жорсткість ж світлотехнічного полікарбонату дозволяє йому зберегти свою форму навіть при механічних впливах.

Хочеться відзначити, що застосування полікарбонату світлотехнічного типу без доданих до нього в процесі виготовлення УФ-стабілізаторів тягне за собою швидке пожовтіння всіх частин, якщо вони застосовуються в вуличних умовах.

В процесі виробництва світлотехнічного полікарбонату є можливість додати до складу антипірени. Так виходять незаймисті деталі для світлотехнічних потреб. Вміщені в складі речовини сприяють загасання вогню. Застосування полікарбонату можливо в межах температурної різниці від +125 до -50 градусів.

Світлотехнічний полікарбонат дуже добре і просто обробляється, тому проблем з формуванням супутніх виробів, як правило, не виникає.

Головною характеристикою при виборі матеріалу для світильників є їх светопропускная здатність. Так, цей фактор для полікарбонату можна зіставити з подібним для скла. Саме тому светотехнический полікарбонат часто застосовується як захист для люмінесцентних ламп, які дуже вимогливі до зовнішніх умов за рахунок своєї чутливості.

Світлопропускна здатність різних варіантів полікарбонату може відрізнятися і варіюється від 20 до 90%. Різні типи даного полімеру дозволяють виконувати цікаві варіації світильників з можливістю регулювання світлового потоку.

Пластичність полікарбонату відкриває перед виробниками масу ідей для формування світильників різного дизайну. За допомогою методів гарячого і холодного формування створюються вироби найрізноманітнішої конфігурації.

Вигоди придбання світлотехнічного полікарбонату в Аркос Груп

Придбати светотехнический полікарбонат з вигодою для себе Ви можете в компанії Arcos Group, яка має багаторічний досвід роботи і безліч позитивних відгуків від клієнтів.

Купуючи светотехнический полікарбонат та інші вироби і матеріали в нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте наступні переваги:
 1. Швидку обробку замовлення, яка починається відразу ж надходження його в роботу.
 2. Вигідну вартість, яка виходить за рахунок правильного співпраці з безліччю компаній-постачальників.
 3. Ввічливе обслуговування і допомогу на всьому етапі покупки. Так, кваліфіковані фахівці із задоволенням допоможуть підібрати правильний товар і дадуть відповідь на всі запитання.
 4. Зручність вибору матеріалу та інших товарів за рахунок комфортного інтерфейсу сайту, де легко знайти потрібну категорію і впорядкувати товари за обраними критеріями.
 5. Комфортну доставку, яка здійснюється власною службою в зручний для клієнта час.
 6. Можливість відвідати оптовий склад Аркос Груп з метою пошуку необхідного матеріалу і вибору його на власні очі.
 7. Можливість придбати продукцію як оптом, так і в роздріб, що значно спрощує вибір між альтернативними варіантами для різних категорій покупців.