ЛСТК - легкі сталеві тонкостінні конструкції

Ціна: розраховується індивідуально, в залежності від необхідної вам комплектації

Технічні характеристики
Форма конструкції: під будь-яке замовлення
Розміри: під будь-яке замовлення
Каркас: метал
Обробка: подвійна антикорозійна
Покриття: листовий полікарбонат
Проектування: згідно ГОСТ
Екологічність: повністю безпечний
Гарантія: 1 рік
Термін служби: від 10 років

Замовити розрахунок в 1 клік

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами і розрахуємо вартість ЛСТК згідно вашим вимогам

Переваги замовлення конструкцій від Arcos Group

Відсутність
іржі
Легкість в експлуатації
Якісна
фурнітура
Стійкість до навантажень
Точність підгонки деталей
Відмінна герметичність
Професійний монтаж
Виробництво під замовлення

Потрібна допомога з вибором ЛСТК?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати ЛСТК

Технологія ЛСТК

Легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК) - технологія проектування і будівництва на основі каркаса з використанням термопрофілей і профілів, виготовлених з оцинкованої тонкостінної стали. ЛСТК використовується як при будівництві несучих стінових конструкцій, так і при будівництві міжкімнатних і міжповерхових перекриттів, кроквяних систем і т.д. Отримувані конструкції (ЛМК - легкі металеві конструкції) підходять для будівництва житлових будинків, шкіл, готелів, дитячих садів, складських і логістичних комплексів.

Технологія швидкомонтованих будівництва отримала підтримку і розвиток в північних країнах (Канада, Швеція). До початку 90-х років 20 століття цей спосіб будівництва був уже не просто цікавою новинкою, а перевіреної десятиліттями технологією зведення теплих і довговічних будинків.
Легка сталева тонкостінна конструкція (ЛСТК) фото

У чому переваги будівель з ЛСТК?

  1. Швидке зведення будівель і економія на робочій силі. Каркас збирається на високоміцних болтах і заклепках за місяць. Для цієї роботи буде потрібно 1 будівельна бригада з 4-х чоловік.
  2. Економія на фундаменті до 30%. Легкі сталеві конструкції важать набагато менше, ніж той же цегла. Навантаження на фундамент менше, а це значить, що висекономіте на армуванні, марці та кількості бетону.
  3. Можна будувати в будь-який час року. Для зведення споруди з ЛСТК, не потрібні матеріали, які неможливо використовувати в негоду або морози.
  4. Економія на внутрішньобудинкових опаленні. У будівлях з ЛСТК стіни товщиною всього до 300 мм, з ефективним утеплювачем всередині, який захищає від холодів також, як цегляні стіни товщиною в 1,5 метра. Будинки з ЛСТК опалюються швидко і довго зберігають тепло.
  5. Безпека. Каркаси збираються на сталевих болтах і заклепках, а не на зварюванні, тому здатні витримувати сильні вітри, снігопади і навіть землетрусу. ЛСТК стійкі до вогню.
  6. Відсутність усадки. Це одна з головних особливостей наших будівель. Вона дозволяє проводити обробку в будь-який час року. Вам не доведеться чекати, поки фундамент дасть усадку або висохнуть стіни, як з будівлями з блоків або дерева.