Саморізи для полікарбонату

Саморізи для полікарбонату
Довжина: від 25 мм до 50 мм
Ціна: від 1 грн за штуку

Замовити в 1 клік

Переваги використання комплектуючих для полікарбонату від Arcos Group

Екологічний
продукт
Термін служби до 30 років
Стійкість до УФ-випромінювання
Міцність і герметичність
Широка кольорова гамма
Універсальність застосування

Потрібна допомога з вибором комплектуючих для полікарбонату?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати необхідні аксесуари

Якими саморізами потрібно кріпити полікарбонат

Вибираючи полікарбонат для зведення легких споруд, важливо розуміти, що даний вид будівельного матеріалу відрізняється високим рівнем чутливості і досить високою крихкістю, в результаті чого невмілі рухи можуть призвести до пошкоджень. В даному випадку рекомендується використовувати спеціальні кріпильні елементи, а саме саморізи для кріплення полікарбонату до металу, які включають в себе ущільнювальну шайбу, прокладку і кріпильний елемент.

Процес кріплення зводиться до того, що в матеріалі попередньо роблять необхідну кількість отворів під кріпильні елементи, після чого приступають до установки саморізів. При цьому важливо стежити, щоб ущільнювальна шайба максимально щільно прилягала до полікарбонату, дозволяючи домогтися гарного рівня фіксації. За допомогою прокладки можна забезпечити високий рівень герметичності, що грає важливу роль якщо конструкція знаходиться на відкритому повітрі.
Саморізи для полікарбонату фото

Розміри саморізів для полікарбонату

Вибираючи відповідний розмір саморізів для теплиць з полікарбонату, варто звертати увагу на діаметр, який може варіюватися в межах від 5 мм до 8 мм. Якщо вибирати кріплення більшого діаметра, то є висока ймовірність того, що вони не підійдуть під отвори в Термошайба, без яких обійтися просто неможливо.

При необхідності можна вибрати менший діаметр, але дане рішення буде недоцільним, так як такі кріплення під час фіксації можуть піддатися деформації. Крім цього, важливо вибирати діаметр виробів в залежності від каркаса, так як він може бути виконаний з деревини або металу. Довжина шурупа може бути близько 30-40 мм. Однак остаточно визначитися з довжиною потрібно після того, як буде відома товщина полікарбонату.