Перегородки з полікарбонату

Ціна: розраховується індивідуально, в залежності від необхідної вам комплектації

Технічні характеристики
Форма конструкції: під будь-яке замовлення
Розміри: під будь-яке замовлення
Каркас: пофарбований метал
Фарбування: порошкове
Обробка: подвійна антикорозійна
Покриття: листовий полікарбонат
Проектування: згідно ГОСТ
Екологічність: повністю безпечний
Гарантія: 1 рік
Термін служби: від 10 років

Замовити розрахунок в 1 клік

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами і розрахуємо вартість перегородки згідно вашим вимогам

Переваги замовлення конструкцій від Arcos Group

Відсутність
іржі
Легкість в експлуатації
Якісна
фурнітура
Стійкість до навантажень
Точність підгонки деталей
Відмінна герметичність
Професійний монтаж
Виробництво під замовлення

Потрібна допомога з вибором перегородки?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати перегородку

Конструкція перегородок з полікарбонату

Полікарбонатні листи - практичний, доступний за вартістю і простий в обробці матеріал з широкою областю використання. Його застосовують для влаштування покрівлі будинків, будівель господарського призначення, навісів, виготовлення світлопрозорих віконних і дверних конструкцій, вітражів. Великою популярністю також користуються стіни і перегородки з полікарбонату для житлових, офісних приміщень, веранд, альтанок, душових.

Залежно від способу монтажу і призначення перегородка з полікарбонату своїми руками може бути зроблена:
  1. Стаціонарна. Легкі і швидкобудуюємі стіни з полікарбонату з різним ступенем прозорості. Полікарбонатні листи монтують на жорсткий металевий каркас, заповнюючи простір всередині нього або обшиваючи з однієї або двох зовнішніх сторін.
  2. Мобільна. Встановлюють переважно в офісах для зонування робочого простору співробітників. Полікарбонат-перегородка цього виду може легко переноситися з місця на місце. Для полегшення перенесення в підставі конструкції кріплять ролики.
  3. Глуха. Такі перегородки з полікарбонату в квартирі не мають на увазі наявність розгорнутих або розсувних дверей, стулок, має вигляд монолітної капітальної стіни.
  4. Розсувна. Забезпечена як мінімум однією секцією, яка виконує функції двері, яка відкривається шляхом її переміщення в сторону.
Перегородка з полікарбонату фото

Способи монтажу перегородок

Перед тим як зробити стінку з полікарбонату, необхідно зробити виміри майбутньої конструкції по висоті і ширині. На підставі цих даних буде потрібно запастися необхідною кількістю полікарбонатних листів, елементів пластикового, металевого, дерев'яного каркаса, деталей рамки для рухливих секцій, запірними, стопорними механізмами, що направляють.

Важливо розуміти, що глухі стіни встановлювати простіше і дешевше, ніж розсувні перегородки з полікарбонату. Пов'язано це з тим, що для обох випадків використовують дещо різні технології монтажу. Наприклад, для глухої стіни, де немає стулок дверей, вікон, не потрібні додаткові елементів, що прискорює роботи, здешевлює улаштування перегородок із полікарбонату, але робить їх менш функціональними.