Зупинки з полікарбонату

Ціна: розраховується індивідуально, в залежності від необхідної вам комплектації

Технічні характеристики
Форма конструкції: під будь-яке замовлення
Розміри: під будь-яке замовлення
Каркас: пофарбований метал
Фарбування: порошкове
Обробка: подвійна антикорозійна
Покриття: листовий полікарбонат
Проектування: згідно ГОСТ
Екологічність: повністю безпечний
Гарантія: 1 рік
Термін служби: від 10 років

Замовити розрахунок в 1 клік

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами і розрахуємо вартість зупинки згідно вашим вимогам

Переваги замовлення конструкцій від Arcos Group

Відсутність
іржі
Легкість в експлуатації
Якісна
фурнітура
Стійкість до навантажень
Точність підгонки деталей
Відмінна герметичність
Професійний монтаж
Виробництво під замовлення

Потрібна допомога з вибором зупинки?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати зупинку

Чому потрібно вибрати зупинку з полікарбонату?

У даній конструкції полікарбонат використовується для скління павільйону, призначеного для зупинки громадського транспорту. Основна функція павільйону - захист пасажирів від сильного вітру, дощу та інших видів негоди.

Будучи місцем великого скупчення людей, павільйони зупинок завжди ризикують стати предметом вандалізму, частіше схильні до випадкових ударів важкими предметами, контакту з відкритим вогнем і сигаретами. Тому поряд з основною функцією матеріал павільйону повинен мати підвищену ударостойкостью, що не битися з утворенням осколків і бути пожежобезпечним.

Монолітний полікарбонат відповідає всім цим вимогам, а також завдяки свій прозорості, надає пасажирам кращий огляд. Він обійдеться набагато дешевше скляного триплекса, що застосовується в подібних випадках.

Крім того, полікарбонат відповідає сучасним естетичним вимогам, дозволяє виготовляти навіс павільйону у вигляді арки. Красива светопрозрачная автобусна зупинка стане прикрасою будь-якої міської вулиці, а збірні металоконструкції забезпечують її швидкий і простий монтаж.
Зупинка з полікарбонату фото

Основні переваги полікарбонату

  1. Висока міцність полікарбонатного листа дозволяє витримати удар молотка. За цим показником полімер перевершує загартоване скло і акриловий пластик.
  2. Невелика вага. Цей фактор дозволяє полегшити металевий каркас зупинки і відмовитися від споруди міцного фундаменту для її будівництва.
  3. Гнучкість полікарбонату допомагає без зусиль додавати конструкції необхідну конфігурацію.
  4. Вогнестійкість. Матеріал з працею запалюється і при загорянні здатний до самозагасання. Якщо вогнище займання виявиться біля конструкції зупинки, максимальним збитком стане плавлення полікарбонату, при цьому шкідливі речовини виділятися не будуть.
  5. Стабільність зовнішнього вигляду і збереження експлуатаційних характеристик при значних коливаннях температур. Ця якість дозволяє експлуатувати конструкції з полікарбонату при температурах діапазону +120 - -45 градусів.
  6. Панелі полікарбонату пропускають світло, але перешкоджають ультрафіолету. Тому навіть в прозорих зупинкових комплексах пасажирам буде комфортно в спекотний і сонячний день.
  7. Високі звукоізоляційні властивості.
  8. Тривалий експлуатаційний термін зі збереженням всіх характеристик