Застосування полікарбонату

Переваги полікарбонату від Arcos Group

У 250 разів міцніше скла
Світлопропускання як у скла
Легко різати і надавати форму
Висока теплоізоляція
Широка кольорова гамма
Дуже легкий матеріал
Захист від ультрафіолету
Гарантія від 10 до 15 років

Потрібна допомога з вибором полікарбонату?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати необхідний матеріал

Сфери застосування стільникового полікарбонату!

Незважаючи на відносно недавню появу полімерних матеріалів на ринку будівництва, кількість областей діяльності, де використовується полікарбонат для зведення світлопрозорих конструкцій, постійно збільшується. Продукцію даного типу застосовують при проведенні наступних робіт:
  • обробка і скління будівля;
  • розвиток тепличних господарств;
  • міський благоустрій;
  • спорудження вітрозахисних конструкцій;
  • архітектурні та дизайнерські проекти.
Компанія ARCOS GROUP реалізує полімерну продукцію для будівельних робіт відомих виробників, що має необхідну сертифікацію.
Застосування полікарбонату фото

Полікарбонат для навісу - стільниковий або монолітний? У АРКОС ГРУП допоможуть з вибором!

Використання полімерів при зведенні конструкцій здійснюється в прямій залежності від типу придбаної продукції в зв'язку з відмінностями параметрів жорсткості, ваги і міцності. Так, універсальний, ударостойкий монолітний полікарбонат, сфера застосування якого, завдяки його високій міцності, досить широка при проектуванні малих архітектурних будівель і в капітальному будівництві, використовується:
  • при проведенні покрівельних робіт;
  • для обробки фасадів;
  • при склінні балконних конструкцій;
  • зведенні перегородок.

Де використовується полікарбонат? Відкрийте можливості сучасних матеріалів з АРКОС ГРУП!

Не меншу популярність придбав стільниковий полікарбонат, властивості і застосування якого обумовлені параметрами його гнучкості і пружності. Дана продукція, що реалізується компанією АРКОС ГРУП, незамінна при будівництві тепличних комплексів.

Замініть небезпечні і тендітні скляні і непрактичні поліетиленові теплиці сучасними, довговічними, комфортними будівлями! Бажаючи провести скління будівлі, розвивати тепличний бізнес, вирішуючи: полікарбонат для навісу - стільниковий або монолітний, запитаєте нашого консультанта. АРКОС ГРУП: слушні поради для вас!

АРКОС ГРУП: сучасні полімерні будматеріали

Фахівці ARCOS GROUP допоможуть вибрати необхідний тип матеріалу відповідно області майбутнього застосування. Потрібен монолітний, стільниковий полікарбонат? Властивості і застосування представленої в каталозі продукції детально висвітлять наші експерти!