Полікарбонат для даху

Стільниковий полікарбонат
Колір: прозорий, бронзовий, кольоровий (під замовлення)
Розмір листа: 2.1x6; 2.1x12 м
Товщина: 4; 6; 8; 10; 16; 20 мм
Гарантія: від 10 років
Ціна: від 155 грн за м²

Монолітний полікарбонат
Колір: прозорий, кольоровий (під замовлення)
Розмір листа: 2050x3050; 2050x6100 мм
Товщина: 2; 3; 4; 5; 6; 8; 10 мм
Гарантія: 15 років
Ціна: від 725 грн за м²

Замовити розрахунок в 1 клік

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами і розрахуємо вартість полікарбонату

Переваги полікарбонату від Arcos Group

У 250 разів міцніше скла
Світлопропускання як у скла
Легко різати і надавати форму
Висока теплоізоляція
Широка кольорова гамма
Дуже легкий матеріал
Захист від ультрафіолету
Гарантія від 10 до 15 років

Потрібна допомога з вибором полікарбонату?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати необхідний матеріал

Де можна купити полікарбонат для даху в Україні

У сучасному світі жодна галузь народного та промислового сектора не стоїть на місці, а активно розвивається, вдосконалюється. Будівельна сфера не є винятком, на сьогоднішній день розроблена величезна кількість інноваційного будівельного матеріалу, який легкий, міцний, екологічно чистий і недорогий.

Саме до таких матеріалів, відноситься полікарбонат, він ідеально підходить для скління фасадів, а також для виконання покрівельних робіт. За товщиною полікарбонатні листи поділяються на:
  • Вітчизняні.
  • Європейські.
Товщина вітчизняних листів з полікарбонату варіюється від 2 до 12 мм, у європейських виробників свої стандарти якості, в зв'язку з цим товщина іноземних листів знаходиться в межах від 1 до 20 мм.

Замовити полікарбонат для даху від виробника в Дніпрі можна без особливих проблем в даний час існує досить велика кількість торгових закладів, які займаються продажем будівельних матеріалів і полікарбонатних листів, зокрема.

Але, перш ніж замовити товар необхідно ретельно вивчити торговельну історію магазину і переконатися в тому, що там реалізуються товари гідної якості. Адже на сучасному будівельному ринку продажів дуже багато закладів, які під виглядом якісної продукції реалізовують товари відверто низького рівня.

Придбати дійсно якісний монолітний полікарбонат для даху в Дніпрі ціна якого вас приємно здивує можна без будь-яких проблем в нашому спеціалізованому інтерактивному онлайн магазині Аркосгруп.
Полікарбонат для даху фото

Як купити полікарбонат для даху недорого з доставкою додому

Придбати полікарбонатний матеріал для виконання різних будівельно-монтажних робіт дійсно хорошого, еталонного якості, який прослужить вам не один десяток років з доставкою можна легко, швидко, а головне безпечно в нашому інтернет магазині.

Замовити продукцію нашого ресурсу дуже просто, все що від вас вимагається, наші вельмишановні покупці, так це заповнити і відправити нам форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними на сайті компанії номерами телефонів.