Полікарбонат для навісу автомобіля

Стільниковий полікарбонат
Колір: прозорий, бронзовий, кольоровий (під замовлення)
Розмір листа: 2.1x6; 2.1x12 м
Товщина: 4; 6; 8; 10; 16; 20 мм
Гарантія: від 10 років
Ціна: від 155 грн за м²

Монолітний полікарбонат
Колір: прозорий, кольоровий (під замовлення)
Розмір листа: 2050x3050; 2050x6100 мм
Товщина: 2; 3; 4; 5; 6; 8; 10 мм
Гарантія: 15 років
Ціна: від 725 грн за м²

Замовити розрахунок в 1 клік

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами і розрахуємо вартість полікарбонату

Переваги полікарбонату від Arcos Group

У 250 разів міцніше скла
Світлопропускання як у скла
Легко різати і надавати форму
Висока теплоізоляція
Широка кольорова гамма
Дуже легкий матеріал
Захист від ультрафіолету
Гарантія від 10 до 15 років

Потрібна допомога з вибором полікарбонату?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати необхідний матеріал

Де купити полікарбонат для навісу автомобіля

Напевно кожен з нас з вами хоча б раз, але чув такий вислів, як «Автомобіль - це не розкіш, а засіб пересування». Безсумнівно, частка правди в цьому виразі є, але будь-який автомобіль або якщо бути послідовним виразом, засіб пересування стоїть досить солідних грошей.

Тому догляд за ним повинен бути належним, щоб максимально продовжити життя автомобілю необхідно вкривати його від негоди. Адже агресивне середовище, а саме, холод, дощ, сніг і звичайно ж спека можуть завдати машині істотної шкоди.

Не у всіх людей в силу тієї чи іншої причини є можливість ставити своє авто в гараж або на криту стоянку. У таких випадках якоїсь паличкою виручалочкою для автомобілістів стане навіс. Найкраще виготовити навіс з полікарбонатних листів.

Замовити полікарбонат для навісу автомобіля від виробника в Дніпрі можна без особливих проблем в нашому спеціалізованому інтерактивному онлайн магазині Аркосгруп. У нас великий асортимент продукції, яка підійде для зведення різнопланових зовнішніх і внутрішніх конструкцій. Вся наша продукція, весь реалізовувати нами товар перебувати на високому міжнародному рівні якості.
Полікарбонат для навісу автомобіля фото

Ціна на полікарбонат для навісу автомобіля

Вартість полікарбонату, як в Дніпрі, так і в будь-якому іншому місті України в різних магазинах і у різних постачальників різна. Так з чого ж складається ціна на полікарбонатні лист?

Ціна на даний тип будівельного, покрівельного матеріалу складається з габаритних розмірів і звичайно ж від товщини панелі, яка може бути:
  • 4 мм.
  • 6 мм.
  • 8 мм.
  • 10 мм.

Як купити полікарбонат для навісу автомобіля в Україні

Придбати полікарбонатні листи в місті Дніпро, модно в багатьох будівельних магазинах. Але, тільки в нашому інтернет магазині ви і будь-який бажаючий зможете купити дійсно якісні листи з полікарбонатного матеріалу швидко просто і максимально безпечно.

Якщо вам необхідно купити полікарбонат для навісу автомобіля в Києві, то наш магазин - це, то що вам потрібно. Адже ми не тільки поставляємо свою продукцію по місту Дніпро, але і по всіх інших містах України.