Полікарбонат для навісу зони відпочинку

Стільниковий полікарбонат
Колір: прозорий, бронзовий, кольоровий (під замовлення)
Розмір листа: 2.1x6; 2.1x12 м
Товщина: 4; 6; 8; 10; 16; 20 мм
Гарантія: від 10 років
Ціна: від 155 грн за м²

Монолітний полікарбонат
Колір: прозорий, кольоровий (під замовлення)
Розмір листа: 2050x3050; 2050x6100 мм
Товщина: 2; 3; 4; 5; 6; 8; 10 мм
Гарантія: 15 років
Ціна: від 725 грн за м²

Замовити розрахунок в 1 клік

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами і розрахуємо вартість полікарбонату

Переваги полікарбонату від Arcos Group

У 250 разів міцніше скла
Світлопропускання як у скла
Легко різати і надавати форму
Висока теплоізоляція
Широка кольорова гамма
Дуже легкий матеріал
Захист від ультрафіолету
Гарантія від 10 до 15 років

Потрібна допомога з вибором полікарбонату?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо вибрати необхідний матеріал

Чому варто використовувати полікарбонат для навісу зони відпочинку

У приватних житлових будинках та котеджах зона відпочинку повинна обов'язково бути присутнім. Це таке місце, де можна збиратися сімейним колом, спілкуватися з друзями, та й просто з комфортом проводити вільний від роботи і домашніх турбот час.

Щоб захистити себе і своїх близьких від холоду і небажаного впливу ультрафіолетового випромінювання, зону відпочинку необхідно обов'язково оснащувати навісом. Ідеальним рішенням для зведення навісу над зоною відпочинку буде полікарбонат.

Полікарбонат - це по суті звичайний, звичним нам всім пластик, проводиться способом екструзії або лиття зі спеціальних гранул. Основною відмінністю полікарбонату від традиційного пластику -сверх прозорість.

Замовити полікарбонат для навісу зони відпочинку від виробника будь-якої, хто побажає зможе швидко просто і максимально безпечно в нашому спеціалізованому інтернет магазині Аркосгруп. У нас великий асортимент і тільки якісна продукція, достовірність якого підтверджують численні сертифікати та міжнародні нагороди.
Полікарбонат для навісу зони відпочинку фото

Ціна на полікарбонат для навісу зони відпочинку

Полікарбонат універсальний будівельний матеріал, він в порівнянні з іншими матеріалами відносно недорогий. В основному ціна залежить від габаритів панелі і її товщини, чим більше товщина панелі, тим відповідно вище буде ціна покрівельного матеріалу.

У нашому інтернет магазині ви зможете знайти полікарбонатні плити за найнижчими на ринку України цінами. Плити з полікарбонату діляться на дві категорії:
  • Монолітні.
  • Стільникові.

Купити полікарбонат для навісу зони відпочинку в Дніпрі зі швидкою доставкою додому можна без проблем через наш торговий онлайн ресурс. Ми з першого дня роботи доставляємо куплений нашими клієнтами товар в усі міста і регіони нашої з вами країни.

Щоб купити полікарбонат для навісу зони відпочинку в Києві не обов'язково їхати на будівельний ринок або в супермаркет. За допомогою нашого онлайн магазини ви купите даний покрівельний матеріал, не виходячи з дому. Замовити нашу продукцію просто, заповніть форму зв'язку або зателефонуйте нам за вказаними на сайті компанії контактними номерами телефонів.